pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 9 czerwca 2021
  • dzisiaj, 05:31
  • wyświetleń: 981

Podróż do wnętrza nas samych, czyli po drugiej stronie okna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

"Teatr Niewielki Poezji Własnej" działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu zaprasza na premierę spektaklu "Podróż do wnętrza nas samych, czyli po drugiej stronie okna", a po niej na spotkanie autorskie z Poetką Darią Danutą Lisiecką - organizatorką Międzynarodowego Festiwalu - Spotkania Petów "Biała Lokomotywa" w Aleksandrowie Kujawskim.

Spektakl stworzony został z utworów poetyckich napisanych przez samych wykonawców - aktorów: Alicję Dzidę, Miłosza Bogacza, Samuela Łucjana i Oskara Frydeckiego. To będzie bardzo intymna, szczera rozmowa ze samym sobą o problemach młodych ludzi... może być zaskoczeniem dla dorosłych. To ważny przekaz młodych, wrażliwych, utalentowanych osób.

Reżyseria: kreacja zbiorowa pod opieką Adama Radosza.

Na spektakl GOK w Suszcu zaprasza 17 czerwca o godz. 19.00 do sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

W związku z sytuacją obowiązuje limit miejsc. Bilety na spektakl można zakupić na portalu biletyna.pl lub na stronie www.kulturasuszec.pl w zakładce kup bilet.

Kontakt: e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia facebooka i instagrama GOK-u.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj