pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2021
  • wyświetleń: 2343

Rehabilitacja stacjonarna po COVIDzie w Gwarku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Rehabilitacji Narządu Ruchu "Gwarek" od 17 maja oferuje całościowy program rehabilitacji dla pacjentów po przebytej chorobie COVID-19, realizowany w trybie stacjonarnym, finansowany ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.

gwarek
Gwarek w Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój · fot. powiat


Program rehabilitacji po chorobie COVID-19 może zostać zrealizowany w terminie do 6 miesięcy od zakończenia leczenia i gwarantuje od 2 do 6 tygodni kompleksowej rehabilitacji. Pacjenci mają zapewnioną opiekę lekarską, pielęgniarską oraz wsparcie psychologiczne.

Świadczenia rehabilitacji COVID-19 są realizowane na podstawie skierowania wystawionego przez lekarz ubezpieczenia zdrowotnego z rozpoznaniem ICD-10 U.07.1 oraz aktualnych wyników badań:

  • badanie RTG klatki piersiowej z opisem wykonane po zakończeniu leczenia ostrej fazy choroby,
  • aktualna morfologia, OB i CRP,
  • EKG wykonane po zakończeniu leczenia ostrej fazy choroby.


Skierowanie na rehabilitację postcovidową otwiera się w nowym oknie w ramach NFZ można składać w formie papierowej na adres: Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Rehabilitacji Narządu Ruchu "Gwarek", ul. Uzdrowiskowa 51, 43-230 Goczałkowice-Zdrój lub elektronicznie na adres mailowy: rehabilitacja.covid@gwarek.info

O terminie rozpoczęcia leczenia pacjenci będą zawiadamiani telefonicznie na wskazany w skierowaniu numer telefonu.

Kontakt tel. (32) 210 73 54 lub 607 956 993, mail: rehabilitacja.covid@gwarek.info

ar / pless.pl, źródło: Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Rehabilitacji Narządu Ruchu „Gwarek”

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj