pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 20 lipca 2021
  • wyświetleń: 1311

W Górze powstanie teren rekreacyjny z wiatą grillową

Ponad 1,4 mln zł trafiło do 23 gmin subregionu centralnego w ramach konkursu "Inicjatywa Sołecka". Środki zostaną przeznaczone na realizację w sumie 45 zadań. Uroczystość wręczenia umów przedstawicielom gmin odbyła się 14 lipca w Górnośląskim Parku Etnograficznym w Chorzowie. Wśród Beneficjentów jest Gmina Miedźna.

Podpisanie umowy na dofinansowanie projektu  „Inicjatywa Sołecka" dla Góry w gminie Miedźna  - 14.07.2021
Podpisanie umowy na dofinansowanie projektu "Inicjatywa Sołecka" dla Góry w gminie Miedźna - 14.07.2021 · fot. UG Miedźna


Wójt Gminy Jan Słoninka ze Skarbnikiem Gminy Ewą Ligenzą reprezentowali gminę i podpisali umowę na dofinansowanie "Inicjatywy Sołeckiej - terenu rekreacyjnego wraz z wiatą grillową na terenie Zapadzi w Górze" na kwotę 35 000,00 zł.

W ramach konkursu wpłynęło 215 wniosków o udzielenie pomocy finansowej na kwotę 5,4 mln zł. Pomoc finansowa w formie dotacji celowej została udzielona na realizację 113 zadań na łączną kwotę prawie 2,9 mln zł.

ar / pless.pl, źródło: UG Miedźna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.